DS-2CE72HFT-F28 Hikvision 5MP 2.8mm ColorVu 20m White Light Turret Camera
Hikvision
Please call for pricing on 0208 150 6285 or email info@ssrtrading.co.uk
SKU:
HIKCOLV5102'''
UPC:
  • 5MP high performance CMOS
  • 4 in 1, can be used as TVI, CVI, AHD or Analogue camera
  • Full time colour
  • 2.8mm fixed lens
  • True day/night
  • OSD menu
  • Smart light
  • Up to 20m white light distance
  • IP67 weatherproof
  • Up the Coax telemetry
  • 130dB wide dynamic range
  • 12V DC